EN FA |
شرکت صنعتی لایی ساز - تولید کننده منسوجات نبافته و لایی
معرفی لایی ساز
شرکت صنعتی لایی ساز در سال ۱۳۶۲ ثبت و در سال ۱۳۶۹ با همت متخصصان داخلی و خارجی در زمینی به مساحت ۱۰۰/۰۰۰ مترمربع با زیربنای مفید ۲۵/۰۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید.
این شرکت امروزه با استفاده از فن آوری روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید به یکی از بزرگترین تولید کنندگان منسوجات نبافته در خاورمیانه بدل گشته است. این شرکت با همت کادر مجرب خود توانست در ابتدای سال ۱۳۸۵ گواهینامه ISO 9001-2000 خود را از شرکت RWTUV دریافت نماید و هم اکنون نیز دارای گواهینامه IMS از شرکت BCI میباشد که این نیز خود افتخاری است در کنار دیگر افتخارات این شرکت.
این واحد با در اختیار داشتن مجهزترین ، کاملترین و پیشرفته ترین ماشین آلات اتوماتیک ساخت آلمان ، ایتالیا و سوئیس با سیستم کنترل کیفیت Online و با ظرفیت تولید سالانه ۱۴۰۰۰ تن تولید کننده انواع محصولات ترموباندینگ ، لایی چسب ، لایی اسپری ، لایی سوزنی و لایی کوتینگ می باشد.

فایل های ضمیمه

گالری تصاویر
آخرین اخبار
» نمایشگاه کیف و کفش تبریز کنسل شد» حضور در نمایشگاه جهش تولید و راهکارهای مقابله با ویروس کرونا» ارزیابی کیفیت البسه بیمارستانی در دفتر شرکت تعاونی داروسازان توسط مدیر بازرگانی شرکت لایی ساز» دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر» انتخاب شرکت صنعتی لایی ساز به عنوان واحد نمونه استانی» سومین نمایشگاه بین المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته (MPEX 3)